محصولات

پنجره دوحالته turn window and tilt

پنجره های دوحالته به دلیل حداکثر عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی امروزه در جهان از جایگاه ویژگی ای برخوردار است. این سیستم یکی از محبوبترین سیستم های پنجره در ساخت و ساز کشور نیز شده است. دستگیره های نصب شده بر روی این سیستم در دوحالت چرخش 45 درجه و 90 درجه دو نوع بازشو را به وجود می آورند. در حالت اول پنجره مانند یک پنجره لولایی ساده به طور کامل باز می شود و در حالت دوم پنجره از بالا تا زاویه ای مشخص تنها برای تهویه هوا باز می شود.
بسیاری از مشتریان پنجره های لولایی را می پسندند زیرا برای تهویه هوا نیاز ندارند تا نظم پرده های نصب شده مقابل پنجره را بر هم بزنند. اما از طرف دیگر پنجره های کشویی عایق بندی کامل مثل پنجره های بازشو را ندارند. سیستم بازشوی دوحالته پاسخی به این نیاز مشتریان است تا برای تهویه هوا از حالت Tilt پنجره استفاده کنند و نظم پرده خانه را نیز بر هم نزنند.

65

پنجره بازشوي لولايي-casement window

این پنجره به کمک لولاهایی که در پایین بازشو نصب می شود از بالا باز می شود. میزان درجه ای که این پنجره باز می شود بالاترین میزان تهویه هوا را به وجود می آورد. بازشوی پنجره به نحوی به قاب پنجره متصل است که پس از بسته شدن پنجره حداکثری عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی را به وجود می آورد
استفاده رایج از این پنجره مربوط به سرویس های بهداشتی و حمام است. در این فضاها دید به بیرون اهمیتی ندارد و تنها ورود نور و تهویه هوا اهمیت دارد. معمولا این پنجره ها در اندازه های کوچک ساخته می شود و خروج بخار هوا را به راحتی ممکن می سازد.

2

پنجره كلنگي-hopper window

برای افزایش مقاومت درب و پنجره های UPVC و تقویت آن از پروفیل های گالوانیزه با ضخامت مناسب در داخل پروفیل های اصلی UPVC استفاده می شود. به کارگیری این نوع پروفیل و بستن یراق آلات روی قطعات تقویت شده ، ضمن افزایش مقاومت درب و پنجره ها از خطر افتادگی بازشوهای پنجره جلوگیری می کند. در ارتفاعات بلند مثل طبقات بالایی برج ها ، شدت باد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و استفاده از پروفیل های گالوانیزه باعث می شود تا درب و پنجره های UPVC در این شرایط سخت نیز از استقامت مطلوبی برخوردار باشد. ضخامت این پروفیل بر حسب محل نصب پنجره از 1 تا 2 میلیمتر می باشد.

33

پنجره كماني-bow window

برای افزایش مقاومت درب و پنجره های UPVC و تقویت آن از پروفیل های گالوانیزه با ضخامت مناسب در داخل پروفیل های اصلی UPVC استفاده می شود. به کارگیری این نوع پروفیل و بستن یراق آلات روی قطعات تقویت شده ، ضمن افزایش مقاومت درب و پنجره ها از خطر افتادگی بازشوهای پنجره جلوگیری می کند. در ارتفاعات بلند مثل طبقات بالایی برج ها ، شدت باد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و استفاده از پروفیل های گالوانیزه باعث می شود تا درب و پنجره های UPVC در این شرایط سخت نیز از استقامت مطلوبی برخوردار باشد. ضخامت این پروفیل بر حسب محل نصب پنجره از 1 تا 2 میلیمتر می باشد.

67

پنجره كشويي-horizontal sliding window

پنجره کشویی بدلیل بهره وری کمتر در زمینه جلوگیری از اتلاف انرژی نسبت به انواع دیگر بازشوها ، این روزها کاربرد خود را کم کم از دست می دهد. مشاوران طراحی پنجره به همین دلیل سعی می کنند حتی المقدور از دیگر انواع بازشوها برای قسمت های مختلف ساختمان استفاده کنند.
اما هنوز هم در بخش های مختلفی از ساختمان لازم است تا پنجره کشویی نصب شود. پنجره کشویی مزیت بزرگی دارد که در هنگام بازشدن پنجره فضای داخل را اشغال نمی کند و جلوی پرده نصب شده را نمی گیرد. به همین دلیل در قسمت های خانه که این مسئله اهمیت زیادی دارد لازم است تا یا پنجره فولکس واگنی نصب شود که هزینه تولید بالاتری دارد و یا از پنجره کشویی استفاده کرد.
پنجره جهان نما در تولید و با روش های خاص میزان اتلاف انرژی و ورود سر و صدا به داخل را در این پنجره به حداقل می رساند.

44

پنجره دو لنگه كشويي-double horizontal sliding window

پنجره دولنگه کشویی از نظر کارایی و بهره وری همانند پنجره کشویی ساده است با این تفاوت که هر دو لنگه بصورت ریلی باز می شود. باز شدن لنگه بصورت تک به تک و همزمان امکان پذیر است.
پروفیل ساخت این نوع از پنجره کشویی با پنجره های کشویی یک لنگه بازشو متفاوت است. این پروفیل کمی عریض تر است.
این پنجره نیز با وجود بهره وری پایین تر در حفظ انرژی نسبت به دیگر مدل های بازشو کاربردهای خاص خود در بخش هایی از ساختمان را دارد.
پنجره جهان نما در تولید و با روش های خاص میزان اتلاف انرژی و ورود سر و صدا به داخل را در این پنجره به حداقل می رساند.

76

پنجره فولكس واگني -Tilt sliding window

عملکرد این پنجره دقیقا مشابه درب خودروهای ون است. پنجره یا دربی که با این مکانیزم ساخته می شود بصورت کشویی باز می شود با این تفاوت که ریل بازشو در پنجره کشویی در یک ردیف با لنگه ثابت نیست و بنابراین پس از بسته شدن پنجره عایق بندی کامل بوجود نمی آید ، اما در این پنجره لنگه بازشو با لنگه ثابت در یک عرض قرار دارد و زمان باز شده یک ردیف به جلو می آید و عملا هنگام بسته شدن عایق بندی کامل است.
لنگه بازشوی درب یا پنجره این سیستم به روش کلنگی یا همان Tilt نیز باز می شود و می تواند تهویه مطبوع را برای خانه بوجود بیاورد.
امروزه این نوع پنجره جایگزین پنجره های کشویی عادی می شود اما به دلیل مکانیزم پیچیده طراحی پنجره ، قیمت تمام پنجره در مقایسه با پنجره کشویی بالاتر است.

09

پنجره آكاردئوني -slide folding window

مکانیزم بسیار پیچیده بازشو و اندازه هایی که می توان این پنجره را در آن اجرا کرد ، پنجره آکاردئونی را به انتخابی ویژه و خاص بدل کرده است. پنجره ای آکاردئونی ، بسیار عریض و چندین لنگه است که لنگه ها در هنگام باز شدن یکی یکی بر روی همدیگر قرار می گیرند و در گوشه پنجره قرار می گیرد.
پس از باز شدن پنجره نمای ساختمان بسیار زیباست و بیننده منظره ای عریض و کامل را در مقابل چشمان خود می بیند.
از نظر کارایی و بهره وری در مقابل اتلاف انرژی و ورود اصوات بیرون به داخل نیز این پنجره عملکردی بسیار عالی دارد. این نوع از پنجره های خاص خصوصا جهت نصب در ویلاها که معماری های خاصی دارند بسیار مناسب است و می تواند جلوه ای خیره کننده به نمای ساختمان چه از داخل چه از نمای بیرون ببخشد.

89

پنجره قرانسوي - french window

پنجره فرانسوی یکی از زیباترین و پرکاربردترین پنجره ها برای نصب در ساختمان به ویژه در قسمت پذیرایی و نشیمن خانه است. این پنجره از دو لنگه پنجره لولایی تشکیل شده است که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند. هر یک از لنگه ها به تنهایی و مستقل از لنگه دیگر می تواند باز شود و اگر هر دو لنگه با هم باز شود هیچ قیدی بین دو لنگه وجود نخواهد داشت.
مدل باز شدن پنجره به نحوی است پس از باز شدن دولنگه نمای کاملی به بیرون ایجاد می شود.
یکی از دغدغه های مشتریان در سفارش این پنجره است کارایی این پنجره در حفظ انرژی و ممانعت از ورود آلودگی صوتی است. مکانیزم یراق آلات پنجره به نحوی است که حداکثر عایق بندی را دارد.

78

پنجره ثابت -fix window

پنجره ثابت دریچه ای است برای ورود نور در محلی از ساختمان که تهویه هوا اهمیتی ندارد. پنجره ثابت دید به بیرون را ایجاد می کند و به علت مکانیزم ساده تولید قیمت تما شده مناسب تری دارد. استفاده از پنجره ثابت در ترکیب با انواع بازشو کاربرد فراوانی در طراحی پنجره دارد.
پنجره ثابت در ساخت تمای خانه ها و ساختمان ها ، با هر نوع معماری از سنتی ترین طرح ها تا مدرن ترین آنها بکار می رود. خصوصا در خانه های بزرگ پنجره های ثابت ، نمای بیرون خانه را به مانند اتاقی دیگر از خانه نمایش می دهند.

455

پنجره قوس و چند ضلعي - special shaped and arched window

پنجره ها غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از مدل های پنجره که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد ، انواع پنجره های قوسدار است. پنجره های نیم دایره ، دایره ، کمانی و ... انواع دیگر در جای خود زیبایی منحصر به فردی به نما می دهد.
استفاده از پنجره های قوسدار بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد.
توضیحات گفته شده درباره پنجره های قوسدار در رابطه به دیگر انواع اشکال غیرمتعارف پنجره مثل چندضلعی ها صدق می کند. اشکال گوناگونی را می توان با پروفیل UPVC ساخت که با مشاوره و محاسبه کارایی و مقاومت پنجره می توان آنها را تولید کرد.

98

پنجره سايباني-awning window

پنجره سایبانی به تنهایی و در ترکیب با دیگر انواع بازشوها در ساخت پنجره های ساختمان بکار می رود. استفاده از این نوع از پنجره در برخی از موارد خاص کاربرد دارد. استفاده از این نوع پنجره در سرویس های بهداشتی و حمام رایج است. همچنین در طبقات زیر همکف که پنجره در ارتفاع بالا قرار می گیرد این نوع از بازشو نصب می شود.
پنجره بازشو از بغل به کمک لولاها به داخل و یا بیرون باز می شود و تهویه مناسب هوا را به وجود می آورد. بازشوی پنجره به نحوی به قاب پنجره متصل است که پس از بسته شدن پنجره حداکثری عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی را به وجود می آورد.

89

پنجره خليجي-bay window

یکی از عوامل زیبایی نمای ساختمان پنجره هاست. در بسیاری از نماها پنجره های خلیجی جلوه ای ویژه به نما می دهد. پنجره خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره های ثابت و بازشو است که با در کنار هم قرار گرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چندضلعی را پدید می آورند.
کاربرد عمده این پنجره ها در قرار گرفتن در پذیرایی خانه است. مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می کند.
این پنجره مقاومت بالای انواع ثابت و بازشو را حفظ می کند و امکان قرار گرفتن کتیبه نیز در آن وجود دارد و بدلیل نصب شیشه ساده در آن و هزینه تولید کمتر ، نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر است.

98

ارتباط هميشگي ما با مشتريان عزيز

كارشناسان فروش

در فرآیند تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های UPVC ، تغییر مدل پنجره ها یا خرید پنجره برای ساختمان نوساز نقش کارشناسان فروش بسیار حائز اهمیت است. آنها در کنار وظیفه خود برای ثبت قرارداد و ایجاد ارتباط بین کارخانه و مشتری ، اطلاعات فنی را برای مشتری فراهم می کنند و پیشنهادات مناسبی درباره سفارش مشتری به وی ارائه می کنند.
کارشناسان فروش :
1-اطلاعات دقیق ، علمی و بدور از تبلیغات کاذب و بی اساس را به شما ارائه می دهند تا با دیدی باز و منطقی در رابطه با خرید خود تصمیم بگیرید.
2-در زمان تعویض پنجره های قدیمی ، اندازه گیری دقیقی انجام می دهند تا پنجره های جدید دقیقا در اندازه مناسب ساخته و نصب شود. آنها کمک می کنند که طی فرآیند نصب پنجره های جدید آسیبی به منزل شما نرسد حداقل کثیفی و به هم ریختگی در منزل شما طی فرآیند نصب ایجاد شود.
3-در ساخت پنجره های جدید ، به شما کمک می کنند تا بهترین و زیباترین مدل را متناسب با معماری ساختمان خود برگزینید و متناسب با بودجه خود ، مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.
4-با ارائه راهکارهای جامع کمک می کنند تا در مصرف انرژی و هزینه های آن حداکثر صرفه جویی را انجام دهید.
5-با ارائه راهکارهای جامع کمک می کنند تا جای ممکن از ورود سر و صدای آزاردهنده بیرون خانه جلوگیری کنید.

مشاوره و اندازه گيري رايگان

با وجود اینکه امروزه استفاده از درب و پنجره های UPVC در ساخت و ساز کشور به امری رایج تبدیل شده است ، اما همچنان بسیاری از سازندگان ساختمان ها و مردمی که علاقه مند به تعویض پنجره های فرسوده خود هستند اطلاعات صحیح و دقیقی در رابطه با این صنعت ندارند. در کنار نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با این صنعت ، اطلاعات نادرست که توسط برخی از افراد غیرکارشناس در اختیار سازندگان و صاحبان خانه قرار داده می شود ، باعث شده است که نیاز به مشاوره های طولانی و پاسخ به سوالات مشتریان حس شود.
از این رو كيان وين سا با ارائه نظام نوین مشاوره سعی دارد تا این خلا را برطرف کند. در این برنامه از ظرفیت تمامی ابزارهای ممکن جهت اطلاع رسانی به مشتریان استفاده می شود. اینترنت به عنوان منبع نامحدود اطلاعات ، بستری برای ایجاد بزرگترین بانک اطلاعاتی صنعت درب و پنجره های UPVC انتخاب شده است. انواع بروشور ها و کاتالوگ ها برای ارائه به مشتریان توسط تیم كيان وين سا تهیه شده است. در کنار این ابزار ، کارشناسان فروش و مشاوره شرکت همواره آماده ارائه مشاوره در بخش های مختلف بصورت حضوری و در محل پروژه و تلفنی هستند. ما امید داریم تا با تلفویق ابزار سنتی و مدرن ، بتوانیم گامی موثر در راستای اطلاع رسانی صحیح و دقیق در رابطه با صنعت درب و پنجره های UPVC برداریم.
در کنار مشاوره ، کارشناسان فروش آمادگی لازم را جهت بازدید از انواع پروژه ها و اندازه گیری و برآورد هزینه را دارند. كيان وين سا پروژه ای با یک عدد پنجره تا پروژه های انبوه سازی را به دیده احترام می نگرد و کلیه خدمات خود را برای انواع پروژه ها ارائه می کند.

تعويض در و پنجره هاي قديمي

اگر از سر و صدای کوچه و خیابان به تنگ آمده اید ، اگر از ورود گرد و خاک به داخل خانه به ستوه آمده اید ، اگر قبوض برق و گاز شما ارقام سنگینی دارد و نمی توانید دمای خانه تان را در حد مطلوب حفظ کنید و اگر به دلایل زیادی در دودلی به سر می برید که خانه قدیمی خود را ترک و به ساختمانی نوساز با امکانات نوین نقل مکان کنید كيان وين سا بر این عقیده است که خانه قدیمی شما هنوز هم قابل سکونت است. شاید تعمیرات جزئی در برخی قسمت ها و بازسازی بخش های مختلف خانه قدیمی تان نتوانسته است شما را راضی کند اما تعویض درب و پنجره های قدیمی خانه شما بدون شک تاثیر عمده ای در آرامش و آسایش شما در زندگی می گذارد.
در کنار بدست آوردن نمای زیبا ساختمان ، ده ها مزایا و امکانات با نصب پنجره های UPVC به خانه شما قدم می گذارد. شما باید بدانید که در فرآیند تعویض پنجره های قدیمی خانه شما ، هیچگونه تخریبی در خانه صورت نمی گیرد و شما برای تعویض پنجره های خود دردسری نخواهید داشت.
كيان وين سا با تولید طیف گسترده ای از محصولات در طرح ها و رنگ ها مختلف ، سلیقه های مختلف را پوشش می دهد و با نصب پنجره های UPVC ، راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

نصب توسط افراد مجرب

پس از انتخاب مناسب ترین پنجره ها و درب های بالکنی ، کارخانه به سرعت سفارش شما را می سازد و پس از مدت کوتاهی گروه نصب برای نصب پنجره ها به ساختمان شما می آیند. انتخاب یک گروه نصب مجرب و حرفه ای برای هر چه زودتر و بهتر نصب شدن پنجره های شما الزامی است. هرچند که اگر گروه نصب در هنگام نصب پنجره های ساختمان به یکی از پنجره ها یا شیشه ها آسیبی وارد کند ، کارخانه وظیفه دارد خسارت آن را جبران کند ، اما این اتفاق تنها باعث هدر رفتن وقت شما و احتمالا تاخیر در زمان تحویل ساختمانتان می شود.

گروه نصب باتجربه در نصب درب و پنجره های UPVC خدمات زیر را به شما ارائه می دهد:
1-نصب درب و پنجره های ساختمان در کوتاهترین زمان ممکن
2-دقت کامل در اجرای فرآیند نصب بدون وارد کردن خسارت به ساختمان یا پنجره
3-نصب دقیق و بدون اشکال جهت جلوگیری از کاهش کارایی پنجره ها و رگلاژ کامل پنجره


دانستني ها

اصلي ترين ماده تشكيل دهنده تركيب مورد نياز جهت توليد اين نوع پروفيل ، UPVC با K-Value حدود 65 ميباشد. پي وي سي تركيبي از مشتقات نفت و نمك طعام بوده كه طي فرآيند پوليمريزاسيون توليد مي گردد . اين ماده حدود 85% از تركيب مواد اوليه توليد پروفيل UPVC را تشكيل ميدهد. علاوه بر اين ماده اصلي مواد افزودني ديگري نيز جهت ايجاد خواص مورد نياز به تركيب اضافه ميگردد كه عدم وجود هر يك از آنها و يا تغيير ميزان به كار رفته در فرمولاسيون ميتواند خواص محصول نهايي توليد شده را به شدت تحت تأثير قرا دهد..

برای افزایش مقاومت درب و پنجره های UPVC و تقویت آن از پروفیل های گالوانیزه با ضخامت مناسب در داخل پروفیل های اصلی UPVC استفاده می شود. به کارگیری این نوع پروفیل و بستن یراق آلات روی قطعات تقویت شده ، ضمن افزایش مقاومت درب و پنجره ها از خطر افتادگی بازشوهای پنجره جلوگیری می کند. در ارتفاعات بلند مثل طبقات بالایی برج ها ، شدت باد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و استفاده از پروفیل های گالوانیزه باعث می شود تا درب و پنجره های UPVC در این شرایط سخت نیز از استقامت مطلوبی برخوردار باشد. ضخامت این پروفیل بر حسب محل نصب پنجره از 1 تا 2 میلیمتر می باشد.

هر پنجره با توجه به شعاع باز شو و بسته به ابعاد آن يراق آلات مخصوص به خود را دارد كه در قسمتهاي قاب و لنگه پنجره نصب مي گردند. يراق آلات مصرفي در مجتمع بوتيا صنعت از كيفيت بالا برخوردار بوده و از لحاظ مقاومت در مقابل خوردگي بعنوان يكي از مهمترين خواص يراق آلات در رده مورد قبول استانداردهاي اروپايي مي باشد همچنين استاندارد امنيت در مقابل سرقت نيز در يراق آلات مورد استفاده رعايت شده است.